فروش ویژه پرتقال صادراتی تابستانه

پرتقال از جمله میوه‌های فصول سرد می باشد و طعم بی نظیر آن مورد علاقه بزرگسالان و کودکان است. پرتقال از طعم بی نظیر و منحصر به فردی برخوردار است و کمتر کسی را می توان یافت که از طعم بی‌نظیر آن لذت نبرد. استفاده از پرتقال به عنوان یک میوه رسمی زینت بخش مجالس و دورهمی‌های دوستانه و خانوادگی می‌باشد و خاطره خوشی را برای همگان به ارمغان می آورد. مجموعه ما در زمینه فروش ویژه پرتقال صادراتی تابستان فعالیت دارد و محصولات خود را با کیفیت بالا به بازار عرضه می‌کند.

فروش ویژه پرتقال صادراتی تابستانه

انواع بسته بندی پرتقال صادراتی

انواع بسته بندی پرتقال صادراتی در بسیاری از مناطق ایران کشت و تولید پرتغگقال صادراتی رایج می باشد و می‌توان ایران را یکی از قطب های اصلی تولید پرتغال در جهان دانست. امروزه پرتقال ایرانی را با بالاترین درجه کیفی به اکثر کشورهای دنیا صادر می‌کنند، اما یکی از موارد مهم در امر صادرات، بسته‌بندی صحیح و اصولی جهت انتقال محصولات از مبدا به مقصد می باشد. برای بسته بندی پرتقال از مواد مختلفی از قبیل فوم و پلاستیک استفاده می‌شود.

فوم های موجود در بازار به صورت توری و ورقه ای موجود می باشد و همچنین پلاستیک هایی که از ورود هوا به داخل جلوگیری به عمل می آورد، می تواند گزینه مناسبی برای بسته بندی پرتقال های صادراتی باشد و می تواند از ضربه خوردن و آسیب دیدن پرتقال در هنگام حمل و نقل جلوگیری به عمل آورد. همچنین وجود لیبل و برچسب روی پرتقال که نشان دهنده نوع و کیفیت محصول می باشد، در زیبایی محصول و انتقال اطلاعات در مورد محصول تاثیر بسزایی دارد.

همانطور که می‌دانید پرتقال علاوه بر طعم بی نظیر دارای خواص زیادی نیز می‌باشد و استفاده از آن در برنامه غذایی از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از بهترین میوه ها در زمان سرماخوردگی و گلودرد پرتقال می باشد، چرا که سرشار از ویتامین c می‌باشد و می‌تواند در این زمینه کمک شایانی نماید. پرتقال همچنین باعث تمیز شدن خون می گردد و و در پیشگیری و درمان بسیاری از سرطان ها موثر است.

عرضه کنندگان پرتقال صادراتی تامسون

عرضه کنندگان پرتقال صادراتی تامسون مجموعه ما افتخار دارد از عرضه کنندگان موفق پرتقال تامسون صادراتی باشد و پرتقال شمال را با کیفیت بسیار بالا به بازار عرضه می کند. کیفیت بالای محصولات ما باعث تمایز آن از محصولات رقبای دیگر گردیده است و توانسته ایم علاوه بر تأمین بازارهای داخلی و فروش ویژه در سطح کشور، در بازارهای خارجی نیز حضور یابیم و محصولات خود را به کشورهای دیگر نیز صادر کنیم. پرتقال تامسون صادراتی در مجموعه ما توانسته است رضایت مشتریان را هم در داخل ایران و هم در کشورهای دیگر کسب کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما