صادر کننده عمده کیوی هایوارد

یکی از بهترین و خوشمزه ترین میوه هایی که در بخش‌ های مختلفی از کشور به خصوص بخش های شمالی باغات زیادی را به خود اختصاص داده، کیوی است که بخش ویژه‌ای از این محصول به کشورهای همسایه و متقاضی صادر می‌ شود. صادر کننده کیوی هایوارد بیشتر در زمینه پخش عمده این محصول فعالیت داشته و توانسته به خوبی نیاز مشتریان چه در بازار داخلی و چه در بازارهای خارجی را برطرف کند.

کیوی در عراق از جمله میوه های پرمصرف و پرطرفدار می باشد، که با توجه به ارزش غذایی و دارویی فراوان محبوبیت خاصی را داراست.

صادر کننده عمده کیوی هایوارد

عوامل موثر بر کیفیت کیوی هایوارد

عوامل موثر بر کیفیت کیوی هایوارد هایوارد یکی از ارقام بسیار مرغوب کیوی بوده که معمولاً در بخش‌ های مختلفی از کشور از جمله تالش، تنکابن و… تولید می گردد و بیشتر با شروع فصل گرما وارد بازار می شود. از آنجایی که این میوه با درجه کیفی گوناگون روانه بازار شده، همواره عواملی وجود داشته که در تعیین کیفیت آن موثر است، از جمله این عوامل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • آگاهی از زمان برداشت کیوی و انتخاب مناسب ترین زمان جهت این کار که تاثیر بسزایی در ارزش غذایی میوه و بر عمر انبارداری آن خواهد گذاشت.
  • نگهداری و انبارداری مناسب این میوه در دما و رطوبت مناسب.
  • محل رشد کیوی و همچنین میزان هزینه هایی که در طی فرایند رشد و پرورش و محصول پرداخت شده که این هزینه ها شامل نوع کود، نحوه نگهداری و رسیدگی به درخت و میوه ها می باشد.
  • علاوه بر آن نوع خاک، میزان حرارت، موقعیت آب و هوایی و نور بر کیفیت درخت و میوه کیوی تاثیرگذار است.

البته پس از این که این محصول روانه بازار شد، باید در بسته بندی های مناسب قرار بگیرد. از آنجایی که کیوی میوه ای است که مدت زمان زیادی قابل نگهداری نمی باشد، باید در دمای صفر درجه آن را نگهداری کرد که با رعایت یکسری نکات و این دمای ثابت ۶ ماه دوام دارد.

تمام اجزای گلابی امسال دارای فواید به خصوصی می باشد این میوه مخروطی شکل برای درمان برخی از بیماری های مهم هم استفاده می شود. به طور کلی کیفیت هایواردی که در کشور ما تولید شده به گونه‌ای است که رقبای زیادی را در صادرات این محصول در بازارهای جهانی کنار می زند.

مرکز توزیع کیوی زرد ارگانیک

مرکز توزیع کیوی زرد ارگانیک مرکز توزیع کیوی زرد ارگانیک طبق آخرین روش های ارائه شده برای کیوی، آن را با بهره‌گیری از کارگران آموزش دیده برداشت کرده و پس از آن اقدام به سورت و بسته‌بندی نموده که طی تمامی مراحل متخصصین کشاورزان گرامی جهت کنترل کیفی کیوی اقدام نموده و از این طریق توانسته نیاز مصرف کنندگان را برای دسترسی به میوه سالم فراهم آورد. معمولاً این محصول در بسته بندی های مختلف به فروش رسیده که کیوی کارتونی به دلیل شرایط نگهداری مناسب تر، با قیمتی عالی و به صرفه در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما