صادرات مستقیم خیار سبز قلمی

با توجه به درخواست های مکرر و پی در پی که از سوی متقاضیان خارجی نمونه های با کیفیت و درجه یک از خیار سبز قلمی نسبت به خریداری و استفاده از این نوع تولیدات به عمل آمده است صادرات این محصول به صورت مستقیم و در حجم های انبوه انجام می پذیرد. بزرگ ترین مزیتی که صادرات مستقیم انواع خیار سبز درجه یک به عنوان خیار سبز ارزان دارد این است که سود حاصل از فعالیت تجاری مستقیماً به تولید کننده تعلق می گیرد.

صادرات مستقیم خیار سبز قلمی

خواص خیار سبز برای سلامتی

خواص خیار سبز برای سلامتی

با توجه به کیفیت بسیار بالا و مرغوبیت شگفت انگیز و حیرت آوری که بهترین نوع خیار سبز قلمی دارد می توان گفت استفاده از آن ها حائز فواید و مزایای بی شماری برای سلامتی بدن می باشد.

برخی از بارز ترین و چشمگیر ترین خواصی که برای خیار های سبز قلمی وجود دارد شامل موارد زیر است که به صورت مختصر به شرح آن ها می پردازیم:

جبران آب از دست رفته بدن: همان طور که می دانیم بیش از ۸۰ درصد از حجم خیار های تازه و با کیفیت که به روش های ارگانیک پرورش داده شده و در مرحله داشت آن ها از هیچ نوع سم یا کود شیمیایی استفاده نگردیده است را آب تشکیل می دهد مصرف روزانه آن ها به ویژه در ماه های مختلف گرم سال یکی از کاربردی ترین روش ها برای پیشگیری از گرما زدگی و جبران کمبود آب بدن می باشد؛ علت این امر نیز این است که مصرف خیار به طور طبیعی تعریق را کاهش داده و به این ترتیب، متابولیسم بدن را در حد متعادلی قرار می دهد که به نوبه خود تأثیر شایانی در حفظ رطوبت و سلامتی بدن به ویژه در اندام های اصلی از جمله کلیه و سیستم دفع ادرار دارد.

شادابی و طراوت پوست: به دلیل مقادیر قابل‌ توجهی از آنتی اکسیدان که در ترکیب این محصول بسیار دوست داشتنی و کاملا خواستنی وجود دارد استفاده از آن ها موجب تقویت سلول های سطحی پوست شده و به دنبال آن پوست را شفاف شاداب و روشن تر از قبل نمایان می سازد که این مسئله از سوی بانوان مورد توجه بسیاری می باشد.

مکاشفات علمی به تازگی نشان داده است که مصرف روزانه خیار به صورت مکرر و پیوسته انواع لکه های پوستی و التهابات سطح پوست را نیز از بین می برد شاید به همین دلیل است که بسیاری از تولید کنندگان مواد آرایشی، انواع خیار را به منظور استفاده از عصاره و مواد ارزشمند موجود در آن‌ ها در ترکیبات اولیه تولیدات خود به کار می گیرند.

از بین بردن انواع عفونت های مجاری ادراری: مصرف خیار، حجم آب موجود در خون را افزایش داده و به این طریق موجب تحریک کلیه ها و دستگاه دفع ادرار می گردد که این امر باعث می شود فعالیت کلیه ها چندین برابر شده و از این راه، حجم انبوهی از عفونت که در مثانه یا مجاری ادرار تجمع پیدا کرده به راحتی دفع گردد؛ به همین دلیل است که بسیاری از متخصصین کلیه به بیماران خود توصیه می نمایند که جهت دفع انواع شن کلیه، سنگ مثانه و عفونت های مزمن ناحیه لگن به صورت روزانه، مصرف خیار را در برنامه غذایی روزانه خود قرار دهند.

آشنایی با انواع خیار سبز

اگر قصد خرید خیار سبز عمده، با کیفیت و درجه یک را دارید و مایل هستید آن ها را به مصارف مختلفی برسانید به شما پیشنهاد می کنیم قبل از رفتن به بازار با انواع گوناگونی از آن ها بیشتر آشنا شوید تا بتوانید با توجه به نوع مصرف خود نمونه ای خاص از خیار ها را انتخاب کنید.

در اینجا به منظور آشنایی هر چه بیشتر شما عزیزان با این گروه از تولیدات برخی از انواع آن ها را که پر مصرف ترین و پر طرفدار ترین خیار ها به شمار می آیند به طور خلاصه توضیح می دهیم:

خیار تَرکه یا انگشتی ویژه تهیه خیار شور: این نوع خیار ها از لحاظ ظاهری اندازه هایی ریز و ترکیبی بسیار زیبا و جذابی داشته و از آن ها جهت تهیه انواع خیار شور با کیفیت و درجه یک استفاده می شود؛ نکته بسیار مهمی که در مورد این گروه از محصولات باید به آن ها بپردازیم این است که به دلیل ظاهر شکیل و قامت باریکی که برای این نوع محصول وجود دارد انواع طعم دهنده هایی که در مایع نگه دارنده خیار شور ریخته می شود به راحتی در بافت و ترکیب محصول نفوذ کرده و طعم بی نظیر و دل انگیزی به آن اعطا می‌ نماید که این امر از نظر مصرف کنندگان حائز اهمیت بسیار بالایی می باشد.

خیار قلمی مجلسی: محصولاتی از این دست در مقایسه با نمونه‌ های قبلی اندازه درشت تری داشته و به دلیل کشیدگی که در ظاهر آن ها وجود دارد بسیاری از افراد این نوع خیار را به منظور پذیرایی از میهمانان در مجالس و محافل دوستانه خود استفاده می نمایند.

یکی از جذابیت های شگفت انگیزی که برای محصولاتی اینچنینی وجود دارد طعم بی نظیر و بافت آب‌ دار آن‌ ها می باشد که حاکی از رسیدگی های مکرر، هوشمندانه و پیگیرانه واحد تولید کننده در زمان داشت محصول می باشد که البته این امر به نوبه خود نشان‌ دهنده حسن توجه شرکت ارائه دهنده به کیفیت محصولات نهایی است که در اختیار متقاضیان قرار می دهد.

انواع خیار سبز سالادی: انواع خیار سبز که برای تهیه سالاد و بسیاری از میان وعده های تابستانی از جمله آب دوغ خیار در نظر گرفته شده اند از لحاظ ظاهری درشت تر بوده و آبدار تر به نظر می رسند؛ بسیاری از افراد این محصول را به صورت رنده شده یا نگینی با سایر مواد خوراکی ترکیب نموده، به مصرف رساند و از مزایای بی نظیری که برای آن ها وجود دارد بهره مند می گردند.

مشخصات خیار سبز قلمی چیست؟

مشخصات خیار سبز قلمی چیست؟

آنچه به عنوان بهترین و اصلی ترین نژاد خیار سبز در بازار به فروش رسیده و مورد استقبال ویژه ای از سوی مصرف کنندگان آن ها قرار گرفته است دارای مشخصه های کیفی منحصر به فردی هستند که این قبیل تولیدات را نسبت به سایر محصولات مشابه، متمایز ساخته و در جایگاه پر طرفدار ترین ها قرار داده است.

اگر بخواهیم برخی از بارز ترین ویژگی های این محصول را برای شما عزیزان بر شماریم باید به موارد زیر اشاره نماییم که به صورت مختصر توضیح داده می شوند:

اندازه های مناسب و متعادل: محصولاتی که به تازگی از بوته جدا شده و روانه بازار می‌ شوند به دلیل اینکه به موقع برداشت شده و تحت رسیدگی های علمی و کاملا سنجیده رشد و پرورش یافته اند دارای ظاهری مناسب و مطلوب می باشند بدین معنی که قامت خیار ها کاملا راست و کشیده بوده و هیچ نوع خمیدگی یا برجستگی های نا متعارف که حاکی از حمله آفات به آن ها می باشد در سطح خیال مشاهده نمی گردد.

رنگ سبز روشن و براق: پوست خیار های سبز که توسط شرکت ارائه دهنده آن ها به عنوان محصولاتی ناب و منحصر به فرد در دسترس علاقه مندان قرار می گیرد به رنگ سبز چشم نواز و روشن بوده و ظاهر براق و بسیار جذابی دارد به طوری که چشم هر بیننده ای را به سمت خود خیره ساخته و هر رهگذری را به خریداری آن ها ترغیب می نماید.

پوست شفاف و کاملا سالم: در سطح خارجی خیار، هیچ نوع زدگی، لکه قهوه ای رنگ، زائده نا متعارف، پوسیدگی یا نشانه هایی که حاکی از ماندگی و کهنگی خیار باشد به چشم نخورده و بافت کاملاً سالم و یکدستی دارد که می‌ توان گفت از مهم ترین عواملی است که افراد به عنوان معیاری برای سنجش کیفیت خیار مد نظر قرار داده و نسبت به خریداری آن ها اقدام به عمل می آورند.

بافت آبدار و شکننده: محصولاتی که تحت عنوان خیار های سالم و ارگانیک به فروش می رسند بافت کاملاً آبداری دارند به طوری که هنگام گاز زدن خیار یا شکستن آن به کمک دست به راحتی بافت آن از یکدیگر جدا شده و حتی می توان گفت مقداری از آب میان بافتی آن به بیرون ترشح می شود که این مشخصه از سوی بسیاری از مصرف کنندگان به ویژه کسانی که به سلامت و زیبایی پوست خود اهمیت می دهند مورد توجه بسیاری می باشد.

میزان صادرات خیار سبز قلمی

با توجه به کیفیت، ظاهر بسیار چشمگیر، مواد مغذی سرشار و سایر ویژگی های کیفی و فنی که برای این محصول وجود دارد می توان گفت متقاضیان بی شماری مایل به خریداری و استفاده از آن ها می باشند.

نکته بسیار مهمی که باید به آن بپردازیم این است که گرمی و رونق بازار خرید و فروش خیار سبز درجه یک منحصر به داخل کشور نبوده و متقاضیان وافری در آن سوی مرز ها نیز مایل به بهره مندی از مزایای شگفت انگیز آن‌ ها می باشند که این امر به نوبه خود موجب رونق صادرات محصول گردیده است.

گستردگی دامنه صادرات خیار سبز تا جایی پیش رفته است که می توان گفت سالانه بخش اعظم تولیدات واحد ارائه دهنده این محصول از طریق صادرات به کشور های دور و نزدیک ارسال می گردند تا به این ترتیب، هر یک از علاقه مندان بتوانند به راحتی و بدون دغدغه خاطر، محصولاتی درجه یک، خواستنی و بسیار دلچسب را خریداری کرده و مورد بهره‌ برداری قرار دهند.

فروش عمده خیار سبز قلمی

فروش عمده خیار سبز قلمی

یکی از روش های توزیعی که از سوی شرکت تولید کننده خیار سبز ارگانیک به منظور توزیع هر چه سریع تر و راحت تر محصولات تولیدی خود همچنین با هدف دستیابی آسان تر متقاضیان به این نوع محصول در نظر گرفته شده است فروشی عمده خیار ها از طریق مراکز نمایندگی انحصاری و رسمی خود است که در گوشه و کنار کشور راه اندازی گردیده اند.

بزرگ ترین مزیتی که ارائه محصول به صورت عمده دارد این است که بخش اعظم تولیدات به صورت یکجا به بازار ارائه می گردند که این امر به نوبه خود باعث می شود تولید کننده در کمترین زمان ممکن به بخش اعظم سود حاصل از فعالیت تجاری خود برسد که این امر از نظر اقتصادی برای آنان حائز اهمیت بسیار بالایی می باشد؛ البته تهیه محصول به صورت عمده برای متقاضیان نیز سود سرشاری به همراه دارد زیرا آن ها می توانند دنیایی از کیفیت، تازگی و مرغوبیت را با پرداخت هزینه ای بسیار ناچیز تهیه نمایند.

خرید خیار سبز قلمی درجه یک

متقاضیانی که قصد خرید خیار های درجه یک سبزی قلمی را دارند می توانند به دو صورت آنلاین و حضوری نسبت به خریداری تولیداتی از این نوع اقدام به عمل آورده و بیشترین میزان استفاده را از آن ها ببرند.

روش های خرید محصول به صورت مختصر برای شما عزیزان ذکر می گردد تا با روش های خرید آن ها بیشتر آشنا گردید:

خرید از طریق وب سایت رسمی شرکت تولید کننده: این روش تهیه، بیشتر مورد استقبال آن دسته از افرادی قرار می گیرد که به دلایل مختلف قادر به حضور در مراکز نمایندگی ارائه دهنده محصول نبوده و مایل هستند خیار هایی درجه یک را به صورت غیر حضوری در محل دلخواه خود دریافت نمایند.

تهیه محصول با مراجعه مستقیم به مراکز فروش: تهیه مستقیم خیار بیشتر از سوی آن دسته از متقاضیان مورد استفاده قرار می‌ گیرد که نسبت به بررسی کیفیت ظاهری و مرغوبیت خیار ها از نزدیک حساسیت خاصی داشته و ترجیح می دهند حضورا نسبت به تهیه آن ها اقدام به عمل آورند.

نکته بسیار ظریفی که در مورد روش‌ های تهیه محصول باید به آن اشاره کنیم این است که واحد تولید کننده با در نظر گرفتن بیشترین میزان رفاه و آسایش خاطر برای مصرف کنندگان محصولات خود روش های توزیعی گسترده‌ ای را در نظر گرفته است که تهیه محصول به صورت حضوری و غیر حضوری از جمله شایع ترین موارد آن ها به شمار می آیند؛ البته باید عنوان کنیم که این امر به نوبه خود نشان دهنده حسن توجهی است که واحد تولیدی به نظر متقاضیان دارد.

قیمت خیار سبز قلمی ارزان

قیمت خیار سبز قلمی ارزان صرف نظر از کیفیت بسیار بالایی که برای خیار های قلمی تازه و درجه یک وجود دارد عامل اصلی که بسیاری از خریداران را نسبت به تهیه و استفاده از این محصول ترغیب می نماید قیمت خیار سبز است که بر اساس معیار های فنی و ویژگی های خاصی که برای این نوع محصول وجود دارد از سوی واحد ارائه دهنده در نظر گرفته می شود.این قیمت ها در مقایسه با سایر نرخ های موجود برای محصولات مشابه بسیار ناچیز بوده و به صورت یک لیست منظم تنظیم گردیده و در معرض دید علاقه مندان قرار داده شده است؛ هر یک از متقاضیانی که قصد استعلام و آگاهی از سطح قیمت ها را دارند می‌ توانند به دو صورت حضوری و اینترنتی به مراکز نمایندگی انحصاری شرکت مراجعه کرده و از نوسانات آن مطلع گردند.

1

  1. سلام
    خيار سبز قلمي از جمله محصولاتي هست كه همیشه خریدار داره. شما این محصولات رو مستقیم از کشاورزان میخرید یا باواسطه بدستتون میرسه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما